Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Przemysław - Oferty sprzedaży nieruchomości

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 799 000 zł74 496 m² 24,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: 5km do plaży mikoszewo/stegna media na działce działka znajduje się pomiędzy rzekami Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż: dom z dużą działką Przemysław (blisko morza!) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Przemysław idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m, położone w kameralnym domu wielorodzinnym zamieszkałym przez zaledwie 3 rodziny. Nieruchomość zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł74 496 m² 24,15 zł/m²

 

 

 

Lista ogłoszeń

799 000 zł202 m² 3 955,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu położony w spokojnej i zielonej miejscowości Przemysław, gmina Krzeszyce. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni około 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny z 1989 roku, położony na pięknej, przestronnej działce o powierzchni 2,75 ha, wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Nieruchomość otulona jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł10 629 m² 23,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 10 000 m nad rzeką Szkarpawą atuty nieruchomości duża powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 458 m² 157,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o numerze geodezyjnym 207/52, położona w miejscowości Przemysław II (gm. Stegna). Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł181 m² 9 386,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Nowoczesna oaza blisko morza - dom, który myśli za Ciebie największe atuty Ponad 1.870 m zagospodarowanej działki z garażem, szklarnią i szopą Nowoczesny, wolnostojący dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Przemysław,zachodniopomorskie

1 642 000 zł746,70 m² 2 199,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:1 964 m²

<!-startfragment-> Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Przemysław, gmina Resko, w województwie zachodniopomorskim. Przedmiotem oferty jest działka zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł10 037 m² 74,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta nieruchomości dostępna W pepper house Na sprzedaż prostokątna działka rolna o powierzchni 1,0037 ha we wsi Przemysław. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

679 500 zł15 100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę zagrodową oraz pod agroturystykę! powierzchnia działki 15 100 m2 cena: 699 500 zł Działka położona w Przemysław - wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

299 000 zł2 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2300 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +2 km

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +2 km

219 000 zł1 500 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Drewnica, w gminie Stegna, przy ul. Kasztanowej w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Aktualne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +2 km

149 000 zł919 m² 162,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 919 m , położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +2 km

179 000 zł2 187 m² 81,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Budowlana w Drewnicy Idealne Miejsce na Twój Wymarzony Dom! Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2187 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +2 km

143 000 zł1 300 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu 5 działek w miejscowości Drewnica. Jest to wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +2 km

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana 2000 m w Bronowie, gmina Stegna Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +4 km

300 000 zł5 975 m² 50,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dostęp do drogi powiatowej Rzeka Szkarpawa zaraz obok działek Spokojna, zielona okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +4 km

250 000 zł4 452 m² 56,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: kompleks 7 działek o powierzchni od 1221 m2 do 5975 m2 Dostęp do drogi gminnej Rzeka Szkarpawa zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +4 km

250 000 zł4 991 m² 50,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +4 km

139 000 zł1 800 m² 77,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - duża działka - okolica cicha i spokojna - doskonałe tereny na rower - kwintesencja Żuław.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +4 km

380 000 zł7 400 m² 51,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Przemysław +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Przemysław

Przemysław,pomorskie

785 700 zł8 730 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 8730 m2. Działki znajdują się w miejscowości Przemysław. Jest to miejscowość w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przemysław

Przemysław,pomorskie

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie działki w miejscowości Przemysław, gm. Stegna - 44/18 i 44/19. Obie działki mają po 12a oraz są ujęte w mpzp jako działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przemysław,lubuskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 865 m²

Nowa cena Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Przemysław. Budynek mieszkalny i zabudowa gospodarcza posadowione na działce o pow. 35 arów, dodatkowo za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przemysław,lubuskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Przedmiotem oferty jest domu wraz z zabudową gospodarczą w miejscowości Przemysława nieopodal Krzeszyc. Na działce siedliskowej o pow. 2,75 ha znajdują się 230 m2 dom oraz 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przemysław

Przemysław,lubuskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 865 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przemysław,lubuskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Przemysław,lubuskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 865 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przemysław

Przemysław,lubuskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przemysław

Przemysław,lubuskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Przemysław,lubuskie

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:27 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przemysław

Przemysław,lubuskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 865 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przemysław

Przemysław,lubuskie

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 000 m²

Przedmiotem oferty jest gospodarstwo rolne składające się z domu wraz z zabudową gospodarczą w miejscowości Przemysława nieopodal Krzeszyc. Na działce siedliskowej o pow. 2,75 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przemysław

Przemysław,lubuskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 865 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przemysław

Przemysław,lubuskie

1 800 000 zł230 m² 7 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemysław

Przemysław,lubuskie

699 000 zł176 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Przedmiotem oferty jest duży, jednorodzinny dom wolnostojący wraz z budynkami o przeznaczeniu dla produkcji rolnej. Nieruchomość położona jest na działkach o powierzchni niecałych 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Przemysław

Przemysław,lubuskie