Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Przemysław

Przemysław, lubuskie

  • 799 000 zł
  • 202 m²
  • 3 955,45 zł/m²

Zdjęcie

Adrian Pacholarz

Skontaktuj się

Dom Przemysław

Przemysław, lubuskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

799 000 zł

202 m²

3 955,45 zł/m²

Dom Przemysław

Zaktualizowane: 11 maja 2026

799 000 zł 202 m² 3 955,45 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
7
Powierzchnia działki:
2 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1985

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

7

Powierzchnia działki:

2 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1985

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (3 955,45 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 202 m² (120 m² powierzchni użytkowej), 7 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1985
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 000 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: ogrzewanie: piec
  • Miejsce parkingowe: garaż

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom wolnostojący do remontu położony w spokojnej i zielonej miejscowości Przemysław, gmina Krzeszyce.
Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni około 20 arów, co daje szerokie możliwości zagospodarowania przestrzeni zarówno pod komfortowe życie rodzinne, jak i rekreację czy prowadzenie działalności.
Dom posiada trzy kondygnacje użytkowe piwnicę z osobnym wejściem od strony podwórka oraz dwa piętra mieszkalne.
Dom został ocieplony w 2022r. (...)

Agent

Adrian Pacholarz

536 300...

536 300 030

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

536 300...

536 300 030

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości